türkçe      english      russian

Hakkımızda

2002 yılında S.Hamamda M.Prenses Tekstil olarak abiye ve gelinlik kumaş çeşitleri ile hizmete başladı. M.Prenses Tekstil prensip olarak kaliteyi, müşteri memnuniyetini göz önünde tutması, müşteri isteklerine zamanında ve en iyi şekilde cevap vermesi ile sektöründe öncü firmalardan biri olmuştur. M.Prenses tekstil kuruluşundan itibaren yerli ve yabancı birçok toptancı ve perakendeci müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermiştir. 2002 den 2008 e kadar olan çalışma dönemimizde firmamızı her geçen gün büyüterek 4 mağaza 4 depomuzla sizlere daha iyi hizmet vermek istemekteyiz.

Firmamız gelinlik abiye kumaşları aksesuarları yerli ve yabancı tüm dantel kupon çeşitleri, saten, tafta tül vs. grupları ile en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Çeşitlerin oluşumunda özellikle yurtdışı fuarları sezonun yeni çıkan trendleri ve firma bünyesindeki kaliteli dizaynlarıyla dünya modasının çizgisini yakalamaktadır.

Kumaşlarımızkendi imalatımız olup firmamız bünyesinde üretilmektedir.

Annelerimizden kalan ve yeni nesil gelin adaylarının da favorisi olan Fransız Dantelleri ve İpekler … İşlemeli ve kordeneli çeşitleriyle gelin adaylarının beğenisine sunulmuştur. Trendini hiç kaybetmeyen beyaz rengi yine gözleri kamaştırıken krem ve capiçino renkleri gelinlerin yeni gözdesidir.

Tekstil sektöründe insan faktörünün önemini bilen M.Prenses Tekstil müşterilerinin başarı üzerine yoğunlaşmasını ilke edinmiştir.

Hedefimiz müşterilerimize verdiğimiz üstün hizmetle güven sağlarken uzun vadeli stratejik iş birliği ile birlikte başarıya ulaşmıştır.